Powered by Smartsupp

Łóżka kontynentalne

Sortuj produkty
sortuj wg :

Łóżka kontynentalne
– łoże tapicerowane: luksus i funkcjonalność sypialni

 

 

Łóżko kontynentalne tapicerowane Velvet 140x200 – WYBÓR TKANINY – DARMOWA DOSTAWA

 

 

Łóżko kontynentalne Visio 140x200 Łóżko kontynentalne Visio 140x200

 

Łóżko kontynentalne? Co to jest? Łóżko kontynentalne? Co to jest?

 

Łóżko kontynentalne Niko 160x200Łóżko kontynentalne Niko 160x200

 

 

 

Łóżka kontynentalne – luksusowe meble do sypialni

 

Jakość naszego snu w znacznej mierze zależy od łóżka. Efektywny, a przy tym komfortowy nocny wypoczynek zapewni nam odpowiednio duże i wyposażone w dobry materac łóżko kontynentalne. Czym charakteryzuje się takie łóżko do sypialni i co odróżnia je od tradycyjnych mebli?

 

 

Łóżko kontynentalne – co to?

 

Część osób być może zadaje sobie teraz pytanie: co to jest łóżko kontynentalne? Tego typu łóżko sypialniane jest pozbawione stelaża i posiada wbudowany już materac. W praktyce oznacza to, że kupując łóżko do sypialni, nie musimy dobierać oddzielnie stelaża i materaca, jak ma to miejsce w przypadku zwykłych mebli.

 

Łóżka kontynentalne są też o wiele wyższe niż standardowe. Jest to efektem zastosowania większej liczby warstw – zazwyczaj wypełnienia ze sprężynami bonnelowymi, sprężynowego materaca kieszeniowego i materaca nawierzchniowego – co znacząco podnosi komfort snu. Tego rodzaju meble są też bardzo funkcjonalne – łóżko kontynentalne z pojemnikiem ułatwia przechowywanie pościeli. Jeśli więc nie mamy w sypialni zbyt wiele miejsca na przechowywanie, warto zastanowić się nad wyborem łóżka kontynentalnego z pojemnikiem, w którym możemy trzymać nie tylko pościel. 

 

 

Łóżka do sypialni kontynentalne – luksus i elegancja

 

Ogromną zaletą łóżek kontynentalnych jest również ich niezwykle elegancki wygląd. Korpus mebla, jego szczyt dolny oraz wezgłowie pokryte są tapicerką, co sprawia, że prezentuje się on bardzo dostojnie, a przy tym solidnie. Łóżka tapicerowane kontynentalne możemy także bez problemu dopasować do wystroju wnętrza. Meble mogą być utrzymane zarówno w stylu klasycznym czy nowoczesnym, jak i retro, dzięki czemu doskonale sprawdzają się one w różnych aranżacjach.

 

 

 

 

 

-
1 2

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl