Zestawy

Sortuj produkty
sortuj wg :

Zestawy mebli do salonu lub sypialni
– zgrana aranżacja wnętrza

 

 

Fotel Uszak Lord + Pufa Podnóżek – WYBÓR TKANINY – ZESTAW – PROMOCJA – DARMOWA DOSTAWA

 

 

Fotel Uszak Velvet pikowany szary srebrny + Pufa Podnóżek – WYBÓR KOLORU NÓŻEK – ZESTAW – PROMOCJA – DARMOWA DOSTAWA Fotel Uszak Velvet szary pikowany + Podnóżek

 

Jaka kanapa do salonu? 6 oryginalnych modeli Jaka kanapa do salonu? 6 oryginalnych modeli

 

Łóżko kontynentalne tapicerowane Velvet 180x200 – WYBÓR TKANINY – DARMOWA DOSTAWAŁóżko kontynentalne Velvet 180x200

 

 

 

Zestawy mebli do salonu i sypialni – spójny wystrój wnętrz

 

Spójna aranżacja to nie tylko właściwie dobrane kolory czy styl poszczególnych elementów wyposażenia. To także odpowiednio dopasowane meble, które podkreślą charakter wnętrza, a jednocześnie będą stanowić ozdobę samą w sobie. Jak osiągnąć taki rezultat? Świetnym rozwiązaniem są zestawy mebli do salonu i sypialni.

 

 

Zestaw mebli do salonu – eleganckie i funkcjonalne

 

Nierzadko mówi się, że salon jest sercem domu. To właśnie w nim najczęściej odpoczywamy po ciężkim dniu pracy lub nauki bądź spotykamy się z rodziną czy przyjaciółmi. Choćby z tego powodu warto zadbać o to, by salon był komfortową, sprzyjającą wypoczynkowi, a zarazem klimatyczną przestrzenią, w której po prostu chce się przebywać.

 

Taki efekt pomoże nam osiągnąć dobrze dobrany zestaw mebli do pokoju dziennego. Najważniejszym jego elementem jest bez wątpienia wygodna sofa lub kanapa, na której możemy spędzać długie godziny czytając książki, oglądając filmy czy przyjmując gości. Wybierając komplet mebli do salonu, możemy też zdecydować się na narożnik. Są one nieco większe, dzięki czemu zapewniają więcej miejsc do siedzenia, a przy tym prezentują się niezwykle elegancko. Zestawiona z pufami bądź fotelem stworzy zestaw mebli pokojowych, który pozwoli nawet największej rodzinie na wspólne spędzanie czasu. Ale odpowiedni komplet mebli do pokoju warto dobrać nie tylko w przypadku salonu – nie mniej ważny może okazać się odpowiedni komplet mebli do sypialni.

 

 

Zestaw mebli do sypialni – w trosce o jakość nocnego wypoczynku

 

Niektórzy wychodzą z założenia, że w sypialni tylko się śpi, dlatego jej aranżacja nie ma większego znaczenia. Nic bardziej mylnego! Atmosfera, jaka panuje w tym pomieszczeniu, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, a przez to i komfort wypoczynku, natomiast od wybranych mebli w znacznej mierze zależy jakość naszego snu.

 

Zestaw mebli sypialnianych powinien być zatem tak dobrany, by umożliwiał efektywną regenerację sił, a jednocześnie pasował do stylu, w jakim urządzone zostało wnętrze. Na komplet mebli do sypialni składać się musi przede wszystkim łóżko, którego rodzaj i wykonanie wpływają na komfort i jakość nocnego wypoczynku. Doskonałym wyborem będzie łóżko kontynentalne, które jest nie tylko solidne i trwałe, ale również eleganckie. Ale na łóżku nie kończy się zestaw mebli – sypialnia to także doskonałe miejsce na wstawienie tam wygodnego fotela, który pozwoli nam na odpoczynek w cichym, spokojnym miejscu. Pięknie prezentować się bedą łóżko kontynentalne z pikowanym zagłowiem w towarzystwie fotela i podnóżka z tej samej kolekcji – taki komplet to gwarancja spójnego, przemyślanego wnętrza!

 

 

Fotel z podnóżkiem – wygoda w salonie i sypialni

 

Dobierając wyposażenie do domu czy mieszkania, warto zdecydować się także na niezwykle ostatnio modny fotel uszak z podnóżkiem. Taki niewielki komplet mebli wypoczynkowych można z powodzeniem postawić zarówno w salonie, jak i w sypialni. To wygodny fotel do czytania z podnóżkiem, w którym możemy oddać się lekturze na długie godziny, choć przydatny okaże się też podczas popołudniowego relaksu przed telewizorem czy w trakcie wizyt gości.

 

 

 

 

 

-
Wybierz
  • Nie (23 )
  • Wybierz
  • Nie (23 )
  • 1 2

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

    Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl